Haberler

Güncel haberler için, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Dairelerimizde 'ETS' dönemi!

Hiç evden çıktığınızda, ütüyü fişte unuttuğunuz için geri döndüğünüz oldu mu? Ya da şarz aletlerini, fişte bıraktığınız için kaygılandınız mı? Artık kaygılanmanıza gerek yok. Biz sizin için kaygılanıyoruz ve 2015 yılından itibaren bütün projelerimize, Enerji Tasarruf Sistemi kuruyoruz. Yapmanız gereken tek şey, evden dışarı çıkarken kartınızı yanınıza almak. İşte bu kadar basit. Bu sistem, kart hazneden çıkartıldığında, 20-30 saniye içinde, dairenizdeki elektriği kesiyor ve böylece size hem emniyet hem de tasarruf sağlıyor. 'Peki kombi ne olacak?', 'Buzdolabındaki yiğecekler bozulur!' dediğinizi duyar gibiyiz. Kurulduğu ilk günden beri, kaliteli yaşam alanları felsefesiyle faaliyet gösteren Bozkurt Yaşam, elbette bu durumu da düşündü ve sisteme buzdolabı ve kombi cihazını dahil etmedi. Bozkurt Yaşam olarak, yaşamınızı kolaylaştıracak bütün yenilikleri önemsiyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.

Video Haber


Vizyonumuz


"Vizyonumuz; gelişen teknolojinin ve sahip olduğumuz kalite genlerinin gücünü arkamıza alarak, inşaat alanında uluslararası bir marka olup, ülke insanımızı gururlandırmaktır."

Misyonumuz


"Misyonumuz; kalite, rahatlık ve güveni standart hale getirerek, insanımıza hak ettiği yaşam alanını sunmaktır."

Değerlerimiz


"Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, geçmişimizden aldığımız güçle, cumhuriyetimizin açtığı aydınlık yolda, gururla ve emin adımlarla yürümekteyiz!"